وبلاگ عاطفه رضوي وبلاگ عاطفه رضوي


مجموعه آینه های نشکن با بازی عاطفه رضوی در سال 86 تولید و پخش شده است و چند شبی است که ساعت 23:45 از شبکه دو سیما مجدداً در حال پخش است. این مجموعه با نگاهی جدید به مبحث انرژی اتمی سعی دارد تا ضرورت و لزوم دستیابی به آن را در قالبی داستان گونه برای عموم مردم روایت کند. 

عاطفه رضوی از قسمت چهاردم در این مجموعه حضور دارند که یکشنبه 24 اردیبهشت قسمت چهاردهم آن پخش خواهد شد.

عکسهایی از عاطفه رضوی در مجموعه آینه های نشکن:

( برای دیدن   عکسها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید)

 

 

  

 

 

 

--------------------------------------------------------

تکرار قسمت سوم مجموعه یک لحظه دیرتر با نام میان بر

مجموعه یک لحظه دیرتر  به کارگردانی راما قویدل که هر قسمت آن موضوعی جداگانه دارد در 45 دقیقه داستان های مختلفی همچون لغزش، دوراهی .... را به تصویر می کشد.

اپیزود سوم این مجموعه به نام میان بر با بازی عاطفه رضوی پنجشنبه شب پخش شد. موضوع آن در مورد پسر جوانی است که در خانواده مرفهی به دنیا آمده و بزرگ شده، حاضر به تلاش در هیچ زمینه ای نیست تا جایی که دلش نمی خواهد سربازی برود. همین امر او را وارد ماجراهایی می کند که ....

تکرار این قسمت شنبه 23 اردیبهشت ساعت 13:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

عکسهای عاطفه رضوی مجموعه یک لحظه دیرتر:

 

 

 

 

 

( برای دیدن عکسها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید)

جمعه ٢٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ۸:۱٤ ‎ب.ظ | نیلوفر | نظرات () |

سری دوم مجموعه "یک لحظه دیرتر" از 17 اردیبهشت ماه روزهای فرد از شبکه دو پخش می‌شود.

 


به گزارش خبرگزاری مهر، این مجموعه که از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که سری اول آن سال 89 روی آنتن رفت و سری دوم آن از 17 اردیبهشت ماه پخش می‌شود. سری اول و دوم مجموعه  را امیر عباس کنی تهیه کرده است.

سری اول را کارگردانانی چون ایرج کریمی، رضا بهشتی، سعیدابراهیمی فر،  امید بنکدار، کیوان علی محمدی، حمید بهمنی و فیاض موسوی ساختند. سری دوم را راما قویدل کارگردانی کرده است. این مجموعه در هر دو مرحله در 13 قسمت45 دقیقه‌ای تولید شده است.

"یک لحظه دیرتر" تلاش دارد تا در لحظات نسبتاً حساستری از زندگی روزمره در مرحله تصمیم و تردید و لغزش و ... رویکردهای اخلاقی را با جزئیات بیشتری تاکید و مرور کند. درونمایه‌های اخلاقی با نگاهی به قشرمتوسط جامعه دستمایه‌های اصلی و مضمونی مجموعه را رقم زدند.

نویسندگانی چون فدیانورالهیان، حامدافضلی، رویاخسرونجدی، مهدی کیا، حمید حصاری فیلمنامه‌ها را نوشتند. بازیگرانی چون پرویزپورحسینی، سروش صحت، بابک حمیدیان، عاطفه رضوی، مریم کاظمی، کوروش سلیمانی، مهسا کرامتی، فریدون محرابی، هادی دیباجی، فرهاد جم، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، مجتبی رجبی، افسانه چهره آزاد، مهران نائل، روح اله کمانی و ... به ایفای نقش پرداختند.

 عاطفه رضوی عزیز در اپیزود " میانبر " نقش آفرینی کردند.

سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ٩:۱٤ ‎ب.ظ | نیلوفر | نظرات () |

www . night Skin . ir