" پخش مجموعه"یک لحظه دیرتر - وبلاگ عاطفه رضوي وبلاگ عاطفه رضوي


سری دوم مجموعه "یک لحظه دیرتر" از 17 اردیبهشت ماه روزهای فرد از شبکه دو پخش می‌شود.

 


به گزارش خبرگزاری مهر، این مجموعه که از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که سری اول آن سال 89 روی آنتن رفت و سری دوم آن از 17 اردیبهشت ماه پخش می‌شود. سری اول و دوم مجموعه  را امیر عباس کنی تهیه کرده است.

سری اول را کارگردانانی چون ایرج کریمی، رضا بهشتی، سعیدابراهیمی فر،  امید بنکدار، کیوان علی محمدی، حمید بهمنی و فیاض موسوی ساختند. سری دوم را راما قویدل کارگردانی کرده است. این مجموعه در هر دو مرحله در 13 قسمت45 دقیقه‌ای تولید شده است.

"یک لحظه دیرتر" تلاش دارد تا در لحظات نسبتاً حساستری از زندگی روزمره در مرحله تصمیم و تردید و لغزش و ... رویکردهای اخلاقی را با جزئیات بیشتری تاکید و مرور کند. درونمایه‌های اخلاقی با نگاهی به قشرمتوسط جامعه دستمایه‌های اصلی و مضمونی مجموعه را رقم زدند.

نویسندگانی چون فدیانورالهیان، حامدافضلی، رویاخسرونجدی، مهدی کیا، حمید حصاری فیلمنامه‌ها را نوشتند. بازیگرانی چون پرویزپورحسینی، سروش صحت، بابک حمیدیان، عاطفه رضوی، مریم کاظمی، کوروش سلیمانی، مهسا کرامتی، فریدون محرابی، هادی دیباجی، فرهاد جم، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، مجتبی رجبی، افسانه چهره آزاد، مهران نائل، روح اله کمانی و ... به ایفای نقش پرداختند.

 عاطفه رضوی عزیز در اپیزود " میانبر " نقش آفرینی کردند.

سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ٩:۱٤ ‎ب.ظ | نیلوفر | نظرات () |

www . night Skin . ir