آخرین اجرای نمایش حضرت والا در اولین روز جشنواره تئاتر فجر


 

در آغاز اولین روز از اجراهای صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر نمایش‌هایی از آروند دشت‌آرای، محمود استادمحمد، ایوب آقاخانی، حسین پاکدل، بهروز غریب‌پور روی صحنه می‌روند.


به گزارش خبرنگار مهر، از شنبه 23 بهمن اجراهای صحنه‌ای جشنواره بیست و نهم تئاتر فجر آغاز می‌شوند. در اولین روز از این بخش نمایش های"کمی تاب بخوریم" به کارگردانی آروند دشت‌آرای در تالار وحدت، "کافه مک آدام" محمود استاد محمد در تالار چهارسو ، " کسوف" ایوب آقاخانی" در تالار قشقایی، "زندگی میان آتش" اصغر خلیلی در تالار سایه، "نام من زویاست" فرشید بزرگ نیا در کارگاه نمایش اجرا می‌شوند.

همچنین نمایش‌های "قصه‌های من و تو و رستم و شاهنامه" مریم معترف در تالار هنر، "دم هشتی روی گنبد" کاوه مهدوی در خانه نمایش، " 24 " اسماعیل سعیدیان در تالار مولوی، "حضرت والا" در تالار شماره یک تماشاخانه ایرانشهر، "جیره بندی پر خروس برای سوگواری" علی نرگس‌نژاد در تالار استاد سمندریان ایرانشهر روی صحنه‌ می‌روند.

"اپرای عروسکی رستم و سهراب" بهروز غریب‌پور در تالار فردوسی، " دو به دل" نادر فلاح و جلیل امیری در تالار محراب، " خانمچه و مهتابی" در مجموعه فرهنگی آزادی، " تجربه‌های اخیر" مهدی سالاری در تالار بوستان کانون فکری کودکان و نوجوانان اجرا می شود.

همچنین نمایش‌های "فاوست فانتزی" به کارگردانی پیتر اشتاین از آلمان و نمایش " آناباسی" از ایتالیا نمایش‌های خارجی هستند که به ترتیب درتماشاخانه سنگلج و پارکینگ تالار وحدت اجرا می‌شوند.

 

منبع:

mehrnews.com

 

/ 1 نظر / 45 بازدید
ميترا

سلام جالب بود پيش منم بيا بلاگ من در مورد فرصت هاي شغليه اگه خواستي منو با همين عنوان لينک کن و بگو به چه اسمي لينکت کنم و يه چيز ديگه وبلاگ منو با اينترنت اکسپلورر باز کن که خوشگلتره منتظرتم مرسي