عاطفه رضوی و حضور در نمایش "عشق و عالیجناب"

به گزارش خبرنگار بخش تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «عشق و عالیجناب‌» تازه‌ترین اثر حسین پاکدل است که با حضور بازیگرانی همچون سیامک صفری،‌ مهدی سلطانی، عاطفه رضوی،‌ محسن حسینی،‌ طوفان مهردادیان‌،شهرام حقیقت دوست‌، صادق ملکی،‌ مهران امام بخش‌، معصومه قاسمی پور‌، هومن خدا دوست‌،مرتضی آقا حسینی‌،پرهام دلدار‌، ابراهیم عزیزی ،‌امین میری‌، جواد فولادی‌، روح الله کمانی‌، حمید ابراهیمی ‌،علیرضا عیدی و ... به صحنه می‌رود.

قرار است در این نمایش پیمان معادی هم در کنار این گروه به ایفای نقش بپردازد.

به گفته حسین پاکدل این نمایش پروژه‌ای بسیار سنگین است که 30 بازیگر در آن بازی خواهند کرد و علاوه بر گروه یاد شده چند بازیگر دیگر نیز به ترکیب بازیگران این اثر نمایشی می پیوندند.

 پاکدل که خود متن این نمایش را به نگارش در آورده است توضیح داد: این نمایش داستانی معاصر دارد و اثری کاملا عاشقانه و سیاسی است.

وی درباره شروع تمرینات این نمایش هم به ایسنا گفت: فعلا در مرحله تکمیل گروه هستیم و تمرین‌مان از آبان‌ ماه آغاز خواهد شد.

پاکدل اظهار امیدواری کرد: با توجه به اینکه،این نمایش پروژه سنگینی است،به خوبی از عهده اجرای آن بربیاییم. در همین راستا می‌کوشیم با بهترین هنرمندان تئاتر همکاری کنیم.

 در این اثر نمایشی منوچهر شجاع طراحی صحنه را انجام می‌دهد و گلناز گلشن هم به عنوان طراح لباس با اجرای این نمایش همکاری دارد.

به گزارش ایسنا، «عشق و عالیجناب»قرار است بهمن و اسفند ماه سال جاری در تالار وحدت به صحنه برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

/ 3 نظر / 27 بازدید
وبلاگ مهدی پاکدل

سلام[گل] یاد حضرت والا افتادم،چون تقریبا همه بازیگران اون نمایش اینجا هم حضور دارن[لبخند]مطمئنم به خوبی همون نمایش میشه فقط فکر میکنم ایرج حضرت والا اینجا دیگه نباشه[ناراحت]ولی خوشحالم که عاطفه عزیز باز هم هنرنمایی خودش رو تو عرصه تئاتر و اون هم تو نمایش دیگه ای از حسین پاکدل عزیز به اجرا میذاره.امیدوارم به خوبی از عهده کار بربیان و یه نگین دیگه تو کارنامه کاری همه این عزیزان باشه[قلب] ممنون.عالی بود.مثل همیشه[گل]