نقش‌آفرینی با چشمان باز - عکسهای جدید از سریال میلیاردر

ستون چهره روزنامه جام جم بیست و نهم آذر به عاطفه رضوی به بهانه بازی در سریال میلیاردر اختصاص داشت.

که میتوانید در ادامه بخوانید یا  از اینجا بخوانید و یا فایل pdf این مطلب را از اینجا دریافت کنید.


نقش‌آفرینی با چشمان باز
 
 
جام جم آنلاین: زمانی که ایفای نقش یک دختر جنوبی را در فیلم «آن سوی آتش» به کارگردانی کیانوش عیاری به عهده گرفت، هفده ساله بود. خودش در جایی گفته: «آن زمان کیانوش عیاری برای این فیلم به دنبال دختری می‌گشت که چهره‌ای مناسب با نقش یک دختر جنوبی داشته باشد و برادرم بهروز مرا به آقای عیاری معرفی کرد، تست دادم و انتخاب شدم.»

شاید بتوان گفت که او توسط برادرش بهروز به دنیای بازیگری آمده است، چند سال بعد با انتخاب‌های درستش، تبدیل به بازیگری شد که توجه بسیاری از کارگردانان را به‌خود جلب کرد.

البته او به همه پیشنهاد‌ها پاسخ مثبت نمی‌دهد، برای همین کارنامه‌اش چندان پر و پیمان نیست، اما بازی در سریال‌ها و فیلم‌هایی مثل زیر بام‌های شهر، نرگس، یک‌مرد یک خرس، زینت، همسایه‌ها، نجات یافتگان، سفر به چزابه و بانوی اردیبهشت ازجمله آثار شناخته شده این بازیگر به شمار می‌آید که اتفاقا خیلی خوب در آنها درخشیده است.

عاطفه رضوی پس از چند سال غیبت، با تئاترهای رقص زمین و حضرت والا به کارگردانی حسین پاکدل به دنیای بازیگری برگشت.

با این که خودش بر این باور است که بیشتر نقش‌هایی که بازی کرده‌، از شخصیت اصلی او دور بوده و هرگز جنوبی یا لال نبوده یا شبیه مریم قندی نجات یافتگان نیست، اما بیشتر کسانی که شاهد بازی او در این آثار بوده‌اند به این موضوع واقفند که او خیلی خوب توانسته به نقش‌هایش شبیه شود. حتی وقتی که با گریمی کاملا متفاوت در فیلم «زندگی با چشمان بسته» رسول صدرعاملی ظاهر شد.

او در معروف‌ترین نقش خود در سریال «سفر به چزابه» نقش امدادگری را بازی کرد که به مناطق جنگی آمده بود و باوجود سختی‌ها و مشکلات با مهربانی تمام به زخمی‌ها کمک می‌کرد.

لب‌های ترک‌خورده و صورت سیه‌چرده‌اش نشان از رنجی داشت که او در آن شرایط تحمل می‌کرد و رضوی در ثبت این چهره در ذهن بینندگان تلاش زیادی کرد و موفق هم شد.

او حالا در سریال «میلیاردر» در نقش سیمین، همسر رییس یک شرکت بازی می‌کند. او شاید در این شرکت رییس نباشد، اما در خانه خیلی خوب ریاست می‌کند و تمام اعضای خانواده خود را بازیرکی تمام، راهی شرکت همسرش فرجام کرده است.

تا آنجا که به قول فرجام، او برای کودکان هرگز به دنیا نیامده فامیل خود نیز شغلی در این شرکت در نظر گرفته است.

رضوی در میلیاردر اقتدار زیادی دارد و این موضوع را در نوع راه رفتن و نگاه‌کردنش نیز رعایت می کند. حالا با آمدن بهادر با بازی سامان گوران به این شرکت بزرگ و خانوادگی که همه اهل زد و بند و دوز‌و کلک هستند، کمی معادلاتش به هم خورده است.

به همین دلیل او برای بیرون کردن این فرد از دایره تسلط و اختیاراتش تمام تلاشش را می‌کند. رضوی با میمیک‌های مختص به خود بخوبی توانسته این نقش را برای مخاطب باورپذیر کند.

تا آنجا که او با رعایت مرز باریک میان طنز و جدیت اوقات خوشی را برای بیننده به وجود آورده و نقش خود را برای آنها باورپذیر و البته شیرین کرده است.

سیمین سریال میلیاردر نقشی نیست که بتوان براحتی از آن گذشت و پیگیر پیچیدگی‌ها و فراز و فرودهای شخصیتی او در سریال نشد و عاطفه رضوی با آگاهی از این موضوع این نقش را خیلی خوب صیقل داده است.

 

 

-----------------------------------
 
 
عکسهای عاطفه رضوی در سریال میلیاردر:
 
 
( برای دیدن عکسها در اندازه اصلی بر روی آنها کلیک کنید)
 

        
       
 
     
 
    
   
   
 

/ 7 نظر / 91 بازدید
وبلاگ مهدی پاکدل

سلام[گل] من هم موافقم که ایشون به بهترین شکل ممکن از پس نقش آفرینی این کارشون هم براومدن و لحظات خیلی خوبی رو تو این سریال برای مردم بوجود آوردن[قلب] از دیدن بازیشون واقعا لذت میبرم و امیدوارم هر سال کارهای بیشتری از ایشون ببینیم[لبخند] عکسها بی نظیر بودن[هورا] ممنون[گل]

سحر

سلام خوبین؟بازیشون واقعاعالیه اگه باتبادل لینک موافقین حتماخبرم کنیدممنون

ساحل

سلام من شمارو لينكتون كردم شما هم منو با اسم عكس ها و مطالب بازيگران لينك كن ممنون باي

فاطم_______ه

سلام خوبي عزيبزم اگه مايل به تبادل لينك بودي خبرم كن

وحید

سلام وب زیبایی داری به منم سر بزن اگه با تبادل لینک موافق بودی منو با اسمه وبم لینک کن وبگو با چه اسمی لینکت کنم

وبلاگ مهدی پاکدل

خداوندا : دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق رسمشان معرفت کردارشان جلای روح و یادشان صفای دل آرای من است پس آنگاه که دست نیاز سوی تو می اورند پر کن از آنچه که در مرام خدایی توست[گل]

وبلاگ مهدی پاکدل

بامن ای دوست اگر خوب،اگر بد باشی تپش حس من این است که باید باشی باورت گر بشود یا نشود حرفی نیست نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست!