"عاطفه رضوی در "یک لحظه دیرتر

مجموعه «یک لحظه دیرتر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست که به زودی با پایان یافتن اپیزود «میانبر»، تولید چهارمین اپیزود خود با عنوان «به یک دلیل بزرگتر» را آغاز خواهد کرد.

 

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، این مجموعه‌ی اپیزودیک به کارگردانی راما قویدل و امیرعباس کنی در حال تهیه است و به زودی «میانبر» با بازی نقش‌آفرینانی چون محمد الهی، عاطفه رضوی، اشکان خشایی و مهدی کیا به پایان می رسد.

 

«میانبر» که فیلمنامه آن را سید انورالهیان به نگارش در آورده، داستان زندگی پسرجوانی را به تصویر می کشد که در خانواده مرفهی به دنیا آمده و بزرگ شده، او حاضر به تلاش در هیچ زمینه ای نیست و حتی حاضر نیست به سربازی برود و همین امر او را وارد ماجراهایی می کند.

اپیزود «میانبر» تا چند روز آینده به پایان می رسد و چهارمین اپیزود «یک لحظه دیرتر» با عنوان «به یک دلیل بزرگتر» در تهران مقابل دوربین می رود.

 

منبع:

khabarfarsi.com

/ 2 نظر / 26 بازدید
ستایش

سلام عزيزم ببخشيد يه مدت نتم خراب بود ولي حالا اپمممممممممممممممممممممم[قلب][بوسه] زودي بيامنتظرم

NINA

دیگه نیلوووووووووووووو ترکونده من چی بگممممممممممم..... همیشه خبراش جدیدههههههههههه.... مسی نیلوووووووووووو جان..... هر موقعه اپ کدی خبر کن بیاییییییییییییییم[نیشخند]. [گل][گل][بغل][بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][گل][پلک]